Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?

Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

6 flasker anmelderrost sydafrikansk rødvin

tilbuds-billede
414,-
Ikke aktivt
værdi:
762,-,-
46%

Deal fra 10/6-2015

Horny Owl Shiraz 2012

En rødvin med masser af god smag. Der er bred, lækker frugt, røgede noter og fint krydderi. Vinen er produceret i stærkt begrænsede mængder. De 14 måneder på fad giver den en lækker palette af brombær, svesker og krydderurter.

Udbyder

Tilbudet er fundet hos vinpalle

Levering koster 59 kr. Fri fragt ved køb af 12 fl. eller flere.
 
Se alle rødvin - shiraz deals

Yderligere beskrivelse

Det er igen lykkeds os at få fat i en palle af denne dejlige vin med det ret vovede navn. Vinen har ellers været udsolgt længe og har ikke været at få fat på i Danmark. Der er tale om et rent vinkup og du vil ikke fortryde at have et par kasser af denne vin ved hånden. Vi kan tilbyde dig denne dejlige vin til kun 69 kr. Du sparer hele 46%. Slå før pallen er tom. Alene i 2014 er der blevet solgt mere end 10.000 flasker af denne vin i Danmark. Dette siger meget om hvor populær vinen er. At der også er tale om en god vin er der ingen tvivl om. Vinen fik nemlig 5 stjerner fra Vinavisen i 2010 årgangen og 2012 årgangen fortsætter stilen og er af samme høje kvalitet. 5/5 stjerner i Vinavisen: "En rødvin med masser af smag - og god smag. Der er bred, lækker frugt, røgede noter, fint krydderi - og en yderst venlig pris. Flasken har skruelåg." -Vinavisen, 5 stjerner (2010) Køb 2 kasser og få dem leveret fragtfrit til døren. Om vinen En rødvin med masser af god smag. Der er bred, lækker frugt, røgede noter og fint krydderi. Vinen er produceret i stærkt begrænsede mængder. De 14 måneder på fad giver den en lækker palette af brombær, svesker og krydderurte Land: Sydafrika Område : Western Cape Vingård : Lothian Vineyards Årgang : 2012 Drue : Shiraz Alkohol : 14,5% Lagring : 14 måneder på fad Om producenten Horney Owl bliver lavet af Familien Wilson på Lothian Vineyards, som er en lille vingård i Elgin. Wilson's indsats for at skabe vine af elegance og integritet blev honoreret da deres 2011 Pinot Noir blev tildelt sølv ved 2012 Decanter Verdens Wine Awards.

Lignende tilbud

tilbuds-billede
pris 449,-
værdi:
999,-
rabat 55%
Gå til tilbud Læs mere mere

Soda- og danskvandsmaskine

Fra Hâws

Når du laver din egen sodavand eller danskvand, tager du ovenikøbet et miljøvenligt valg, der nedbringer dit forbrug af plastik. Vær opmærksom på, at flasken må ikke komme i opvaskemaskinen, og at kulsyrepatroner ikke medfølger.
"Gratis levering." - all2day
 
 
tilbuds-billede
pris 180,-
værdi:
300,-
rabat 40%
Gå til tilbud Læs mere mere

Frit valg på Vin fra Otto Suenson

København, Hørsholm og Roskilde: Otto Suenson

Lige nu kan du med en besparelse på 40 % - få frit valg i alle fire butikker i København K, Hørsholm, Roskilde og i deres nyåbnede butik på Frederiksberg.
"Indtil 30. sep." - all2day
 
 
tilbuds-billede
pris 999,-
værdi:
1698,-
rabat 41%
Gå til tilbud Læs mere mere

12 klassiske vine fra Husted Vin

Husted Vin

- 3 flasker Mirabello Prosecco Brut NV
- 3 flasker Økologisk Anna Pinot Grigio 2024
- 3 flasker Laficaia Barbera d'Asti 2024
- 3 flasker Aristocratico Valpolicella Ripasso 2022
"Bestil senest 10. aug. Gratis levering." - all2day
 
 

Få rabat automatisk

Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Installér Molly

Molly app logo

Følg de bedste deals på Facebook



Din anbefaling redder os

Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:

Alle tilbud i én e-mail

Hver dag holder vi øje med tilbud fra:

Take Offer sweetdeal downtown SPOT myprice special.dk - af Early Bird Deal.dk Just-Half-Price R2N.dk Risskov Bilferie SpisIByen.dk EarlyBird.dk traveldeal DealSales bigsaver

Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.

Vi er tilbudsjægere

Og vi vil dele det hele med dig:

  • Hurtigt overblik
  • Kun supertilbud
  • Gå ikke glip af noget
  • Få råd om det med småt

Tilmeld dig
DK's bedste overblik

Ingen samler dagens deals så grundigt som os.
Vi får Trustpilot.
Få dagligt overblik over danske deals helt gratis:

Du kan nemt afmelde dig igen :-) Få mere at vide