Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?

Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

6 flasker Cuvée Mathieu rød

tilbuds-billede
600,-
Ikke aktivt
værdi:
1308,-,-
54%

Deal fra 9/12-2015

Ideel til den fede julemad

Denne vin er en årgang 2004, den kommer fra det sydlige Frankrig tæt på den spanske grænse i et område der hedder Languedoc. Her er meget solrigt, og dette gør, at druerne opnår en sødme og fyldighed.

Udbyder

Tilbudet er fundet hos Rabattenidag.dk

Levering: 60,- eller afhent gratis i Helsingør og Hornbæk.
 
Se alle vin deals

Yderligere beskrivelse

6 flasker Vin, som er klar til at blive drukket nu og derved en oplagt mulighed for at få den helt perfekt vin til julemaden.Vinen har en skøn rund og fyldig smag, med en fantastisk eftersmag, ideel til den fede julemad.Denne vin er en årgang 2004, den kommer fra det sydlige Frankrig tæt på den Spanske grænse, et område der hedder Languedoc som er meget solrigt, dette gør at druerne opnår en sødme og fyldighed som kan smages i vinen. Vinen er sammensat af tre druesorter nemlig : Syrah, Grenache og Mourvéder Normal pris pr. flaske 218 kr.Priserne er med afhentning i Helsingør eller Hornbæk, skal du have vinen tilsendt er fragten 60 kr. med post Danmark.

Ekstra information

Engholmvej 53100 Landsdækkende2384 2653

Lignende tilbud

tilbuds-billede
pris 99,-
værdi:
469,-
rabat 79%
Gå til tilbud Læs mere mere

Bestseller: Genanvendelige kaffekapsler

Til Nespresso

Fremstillet i rustfrit stål i høj kvalitet, der giver dig en levetid på 1000’ers espresso-skud. Præcist designet til at matche det nøjagtige design og dimensioner af standard Nespresso-kapsler. Vælg mellem flere pakker.
" Levering: 19,-. Pris er for 1 stempel. Over 200 har købt." - all2day
 
 
tilbuds-billede
pris 299,-
værdi:
1019,-
rabat 71%
Gå til tilbud Læs mere mere

Ostebræt

I elegant bambus

Har to riller: En til krydderier eller nødder, og en anden længere, perfekt til kiks, toast eller brød. Ideel til servering af ost, kød, kiks, grøntsager, frugt og mere Det er glat og nemt at rengøre.
"Levering: 29,-." - all2day
 
 
tilbuds-billede
pris 79,-
værdi:
99,-
rabat 20%
Gå til tilbud Læs mere mere

Stege og bagemåtte i blødt silikone

Måtten er 39 x 26 cm. Og kan klippes til

Lækker måtte til brug når du steger mad i ovnen. Denne måtte i blødt silikone har masser af pyramideformede tern, der løfter dine kyllingstykker, pølser, bøffer eller stege fri for neddryppende olie og fedt.
"Levering: 29,-" - all2day
 
 

Følg de bedste deals på Facebook



Din anbefaling redder os

Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:

Alle tilbud i én e-mail

Hver dag holder vi øje med tilbud fra:

Take Offer sweetdeal downtown SPOTdeal bylocals myprice Deal.dk Just-Half-Price R2N.dk Risskov Bilferie Manillo.dk SpisIByen.dk EarlyBird.dk traveldeal DealSales bigsaver

Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.

Vi er tilbudsjægere

Og vi vil dele det hele med dig:

  • Hurtigt overblik
  • Kun supertilbud
  • Gå ikke glip af noget
  • Få råd om det med småt

Tilmeld dig
DK's bedste overblik

Ingen samler dagens deals så grundigt som os.
Vi får Trustpilot.
Få dagligt overblik over danske deals helt gratis:

Du kan nemt afmelde dig igen :-) Få mere at vide