Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Op til 40% på Dior solbriller
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 26/1-2017
Dior er en af de mest velkendte high end mærker som eksisterer i dag. I denne kampagne kan du spare penge på flotte solbriller, til både herrer og kvinder. Priser går fra 569,- til 1589,-.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos designersandfriends

Yderligere beskrivelse
Lignende tilbud

Smarte solbriller
Sorte solbriller i PC stel. Beskytter mod solens UV stråler med hele 400 UV. Kan klappes sammen så den fylder mindre og er bedre beskyttet.


Solbriller
Solbrillen er UV-400 mærket, dvs. at de blokerer alle UV-stråler modsat en CE-mærkning, der ikke er nok, hvis du f.eks. er ved vandet, på ski eller lignende.


Bestseller: Magnetisk læsebrille
Den kan justeres i længden, kan hænge diskret om halsen og klikkes nemt sammen foran, når du skal bruge dem.
Fås i sort, rød eller leopard med forskellige styrker.

Få rabat automatisk
Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt