Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Pariserbøf med det hele - topanmeldt sted
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 6/1-2018
Du får:
Pariserbøf med 270 g bøf samt rødbeder, kapers, løg, peberrod og æggeblomme
Udbyder
Tilbudet er fundet hos Deal.dk

Yderligere beskrivelse
Ekstra information
Lignende tilbud

Moules frites eller tatar - velanmeldt
Blot et stenkast derfra ligger Ewalds Brasserie. Træd indenfor hos Ewalds og lad dig forføre af den ægte Frederiksberg-atmosfære. Her oser der af varme, nærvær og mens du bliver budt velkommen sendes dine tanker direkte til boulevarderne i Paris.

Stort frokostbord - velanmeldt
Restaurantoplevelsen fuldendes af de stilrene lokaler, de historiske omgivelser med volde og kanoner og udsigten over Øresund, der kan nydes gennem restaurantens panoramavinduer, hvorfra der er en 180° udsigt over vandet.


Frokost: 3 retter (højbord)
Lillebror til Michelin anbefalede Norrlyst serverer europæiske smagseksplosioner. Bib Gourmand status og anbefaling i Michelin Guiden. Gælder kun i dag til frokost (200.-) eller aften (267,-).
Begge menuer fås i vegetarisk version.
Få rabat automatisk
Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt