Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Behagelig fleecevest til mænd
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 18/10-2022
Vesten kan bruges under en jakke på de ekstra kolde dage, og den kan bruges over din yndlingsskjorte eller favorittrøje indendørs for et stilet antræk. Med dette tilbud kan du både holde stilen og varmen, mens du går den nye sæson i møde.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos sweetdeal

Lignende tilbud

Fleecevest til kvinder
Hold dig varm i den blæsende efterår med en smart fleecevest. Vælg mellem fem forskellige farver. Materiale: 100% polyester. Størrelser: S, M, L, XL, 2XL


T-shirts fra Hugo Boss
Hugo Boss er et designermærke med kvalitet og klassisk design i højsædet, hvilket afspejler sig i deres produkter. Med en t-shirt fra Hugo Boss får du ikke bare en t-shirt - du får et kvalitetsprodukt med en flot pasform, som du kan have glæde af i mange år frem.


U.S. Polo Assn. strømper
Fyld skuffen op med 9 par strømper fra det anerkendte mærke U.S Polo Assn. med stilfuldt logo ved halsen. De fine strømper er fremstillet af 80 % bomuld i et åndbart og behageligt design, der skaber et godt miljø for fødderne.

Få rabat automatisk
Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt