Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Klassisk stjerneskud - for 2
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 26/9-2014
Nyd den klassiske, lækre ret for 2 personer i restaurantens smukke rammer. Den lækre issingfilet dækkes med hjemmerøget laks og lækre rejser, så I begge bliver mætte.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos Deal.dk

Yderligere beskrivelse
Ekstra information
Lignende tilbud

Tapas på Kongenshus Kro
Glæd dig bl.a. til marinerede hvidløgsrejer, røget laks med wasabicreme, husets kyllingesalat, hvidløgsbruschetta og meget mere. Lad de sydlige delikatesser komme til dig, og lad de dygtige folk i køkkenet på Kongenshus Kro stå for din frokost eller eftermiddagshygge.


Middag på Floras Steakhouse
Findes der noget bedre end et mørt og smagfuldt stykke ribeye med kraftig fedtmarmorering, der fremhæver smagen af oksekød? Det skulle da lige være, hvis der også er sprøde fritter, grøntsager og cremet bearnaise til.


2 stykker valgfrit smørrebrød
Smørrebrød er en af de helt store traditionsrige madklassikere i det danske køkken, og du kan med denne deal prøve 2 stk. af deres populære højtbelagte stykker hos Restaurant Vita.
Få rabat automatisk
Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt