Deal fra 2/2-2018
Svenborg: House of Hair
Uanset om dit hår trænger til en kærlig hånd, en opfriskende klipning, eller om du ønsker et helt nyt look, kan du være sikker på, at du går ud af døren med en klipning, der passer til din stil og hårtype.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos myprice
Se alle House of Hair deals
Yderligere beskrivelse
Kig ind til House of Hair, Søndervej 3, hvor du med dette værdibevis får ##58% ::40% %% rabat på dameklip inkl. vask og føn, din pris er kun kr. ##279::399%% (normalpris kr. 665,-).Hos House of Hair kan du trygt læne dig tilbage i stolen og nyde, at du er i de bedste hænder.Uanset om dit hår trænger til en kærlig hånd, en opfriskende klipning, eller om du ønsker et helt nyt look, kan du være sikker på, at du går ud af døren med en klipning, der passer til din stil og hårtype. House of Hair sætter en ære i, at du får den bedste behandling, så hvorfor ikke gøre noget ekstra godt for dig selv i dag, og bestil en tid hos frisøren med det samme.
"Kan varmt anbefales" - Anne-Dorte"Faglig dygtig og altid en fantastisk stemning. Kan varmt anbefales." - HRJ "Fantastisk" - Stina
Ekstra information
Søndervej 3 5700 Svendborg30 24 62 20