Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Sengetøj i egyptisk bomuld
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 3/4-2019
Nyd at vågne op vel udhvilet efter en nat i det blødeste sengetøj. Sengetøjet er lavet i 100% egyptisk bomuld, der giver en glat og silkeagtig overflade, der emmer af luksus. Sengesættet har diskrete striber og kommer i de fire klassiske farver hvid, blå, lys grå og mørk blå.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos downtown

Lignende tilbud

Bambus sengetøj
Super blød dyne i de fineste materialer. Betrækket er i 100% bambus (satinvævet TC300) og fyldet er 100% polyester. Dynen er antibakteriel og antistatisk fra naturens side, og derfor meget modstandsdygtig over for f.eks. husstøvmider og den er antistatisk fra naturens side.


Kuvertlagen i bomuld
- Passer til senge med topmadras og continentalsenge
- Lavet af 100% egyptisk bomuld
- Tæt vævning sikrer kvalitet og finish
- Ny og forbedret kvalitet


Eventyrlampe
Avanceret lampeprojektor der er spækket med forskellige design, indstillinger og farver. Giver et magisk univers i hele rummet med flotte motiver.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:
















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt