Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Gratis lodtrækning på torsdag
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 21/9-2019
Det er helt gratis at deltage - og du binder dig ikke til noget.
Som trøstepræmie bliver du tilbudt hele 25 % rabat på en måltidskasse fra Aarstiderne (men du er selvfølgelig ikke forpligtet til at købe)
Udbyder
Tilbudet er fundet hos All2day.dk

Lignende tilbud

Bestseller: Vinsmagning i eget hjem - for 8
Vinsmagningen tager mellem 1½-2 timer og efter vinsmagningen vil der være mulighed for deltagerne at købe de smagte produkter til special-priser. I kan være op til 8 personer.


Bilrens inkl. voksbehandling
Med en temperatur på -78°C er tøris ideelt til at rense svært tilgængelige områder som motorrum, fælge og fjerne hundehår hurtigt og grundigt. Dertil får du også en voksbehandling.


Miljøvenlig bilrengøring
De bruger damp til at rengøre din bil, hvilket er den mest effektive og sikre måde at vaske biler på. Det er skånsomt for bilen og miljøet, da dampvask ikke bruger nær så meget vand som en almindelig bilvask. Den høje vandtemperatur gør det også unødvendigt med kradse kemikalier.

Få rabat automatisk
Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt