Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?

Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Øjenvippebuk - vippelamination

tilbuds-billede
299,-
Ikke aktivt
værdi:
499,-,-
40%

Deal fra 20/6-2020

Aarhus: Pro Nails by Elena

Ved et øjenvippebuk løftes og bukkes vipperne skånsomt og det giver et super flot look. Det giver mere volume samt et smukt naturligt løft som er holdbart i op til 6 uger. Nogle kan helt undvære brugen af mascara efter en øjenvippebehandling.

Udbyder

Tilbudet er fundet hos myprice
myprice

Gyldig indtil 1. maj. Udvidet fortrydelsesret
 
Se alle Pro Nails by Elena deals

Yderligere beskrivelse

Hos Pro Nails by Elena kan du pt. få ##58% ::40% %% rabat på Lash Lift - Vippe Lamination. Din pris kr. ##209::299%%,- / Normalpris kr. 499,- På Fredens Torv i Aarhus står Elena klar til at give dig en skøn behandling med Lash Lift - Vippe Lamination. Her kan du få lidt tid til dig selv, til afslapning og forkælelse. Ved et Lash Lift løftes og bukkes vipperne skånsomt og det giver et super flot look. Det giver mere volume samt et smukt naturligt løft som er holdbart i op til 6 uger. Nogle kan helt undvære brugen af mascara efter en lash lift behandling. Bemærk: • Værdibeviset er gyldig 01/10/2020 • For tidsbestilling kan jeg kontaktes på 20 62 27 61 Om mig: Jeg opdagede min passion i 2008, hvor jeg startede med neglekunst. Siden da har jeg udfordret mig selv og taget forskellige kurser bl.a. Lash Lift. Ved hver behandling bruger jeg mine 11 års erfaring, kreativitet og glæde ved at møde nye mennesker og at give en afslappende behandling, som vil få kunden til at føle sig endnu smukkere.  

Ekstra information

Fredens Torv 1 B, st. tv. 8000 Aarhus C20 62 27 61

Lignende tilbud

tilbuds-billede
pris 149,-
værdi:
549,-
rabat 73%
Gå til tilbud Læs mere mere

Øjenbryns-trimmer

USB genopladelig

Brug den over, under og imellem dine øjenbryn for optimal resultat. Anvendes på ren og tør hud, ved at bevæge trimmeren i små, cirkulære bevægelser.
"Gratis levering. " - all2day
 
 
tilbuds-billede
pris 199,-
værdi:
495,-
rabat 60%
Gå til tilbud Læs mere mere

Øjenvippeløft og laminering af øjenbryn

Amager: Derma Solution

Øjenvippeløft er den ultimative styling af dine vipper, hvor du får et vippebuk, som forlænger og former dine vipper, så de buer smukt opad. Dine vipper bliver løftet, perfekt adskilt og tydeligere markeret - helt uden brug af mascara.
" Indtil 6. nov. Pris gælder kun øjenvippeløft." - all2day
 
 
tilbuds-billede
pris 249,-
værdi:
500,-
rabat 50%
Gå til tilbud Læs mere mere

½ Pris på Microblading & Lash/Brow Lift

Nær Ørstedsparken: Oksana Tattoo - Makeup - PM

- Lash Lift Deluxe inkl. farve af vipper og keratinkur med Ellebana - 60 min (249 kr.)
- Lash Lift Deluxe inkl. farve af vipper og keratinkur med Ellebana + Retning og farvning af bryn - 90 min (349 kr.)
" Indtil 1. aug." - all2day
 
 

Få rabat automatisk

Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Installér Molly

Molly app logo

Følg de bedste deals på Facebook



Din anbefaling redder os

Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:

Alle tilbud i én e-mail

Hver dag holder vi øje med tilbud fra:

Take Offer sweetdeal downtown SPOT myprice special.dk - af Early Bird Deal.dk Just-Half-Price R2N.dk Risskov Bilferie SpisIByen.dk EarlyBird.dk traveldeal DealSales bigsaver

Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.

Vi er tilbudsjægere

Og vi vil dele det hele med dig:

  • Hurtigt overblik
  • Kun supertilbud
  • Gå ikke glip af noget
  • Få råd om det med småt

Tilmeld dig
DK's bedste overblik

Ingen samler dagens deals så grundigt som os.
Vi får Trustpilot.
Få dagligt overblik over danske deals helt gratis:

Du kan nemt afmelde dig igen :-) Få mere at vide