Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
bh med blondekant og push-up
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 29/12-2019
Fremhæv kurverne med en basis bh med fin blondekant og push-up effekt, som er helt perfekt under T-shirten. Du kan vælge mellem en 3-pak eller 6-pak i størrelserne 36-38-40 (M/L) og 42-44-46 (XL/XXL).
Udbyder
Tilbudet er fundet hos sweetdeal

Lignende tilbud

Seamless blonde BH
De fleste kvinder kender det. Irriterende BH-stropper, skåle uden støtte, besværlige lukninger mm. Sådan behøver det ikke være, og du vil blive overrasket over hvor behagelig denne BH er.


Kropskorrigerende BH med push up effekt
Denne utrolige bh er blevet populær på ingen tid og kan bruges uanset om du har brug for at få korrigeret holdning eller ej. BH'en giver støtte til ryggen og løft til brysterne og kan bruges til både hverdag og til sport.


Blonde lårbånd
Så kan du godt vinke farvel til lår der gnider mod hinanden og sige hej til smarte lårbånd. Du har sikkert også oplevet at dine lår gnider mod hinanden, når du har kjole på i sommervarmen. Det er virkelig ubehageligt og irriterende og kan ende med gnavesår, som gør ondt.

Få rabat automatisk
Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:













Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt