Dameklip med multiplex hårkur

tilbuds-billede
349,-
Gå til tilbud
værdi:
645,-,-
46%

Deal fra 4/2-2025

Aalborg: Frisør Art-Cut

Inklusiv vask, multiplex hårkur og føn. Uanset om dit hår trænger til en kærlig hånd eller bare en opfriskende klipning, kan du være sikker på, at du kommer ud med en klipning, der passer til din stil og hårtype.

Udbyder

Gå til tilbud

Tilbudet er fundet hos myprice
myprice

Værdibeviset udløber ikke p.t.
 
Se alle Frisør Art-Cut deals

Yderligere beskrivelse

Hos Frisør Art-Cut kan du pt. få rabat på en dameklip inkl. vask, multiplex hårkur og føn. Normalpris kr. 645,- / Din pris kr. 349,- Kom ind til Frisør Art-Cut i Sulsted uden for  Aalborg: Her står Eva klar til at give dig en skøn dameklip inkl. vask, multiplex hårkur og føn. Eva kommer fra Gdansk, men har boet i Danmark i 19 år. Uanset om dit hår trænger til en kærlig hånd eller bare en opfriskende klipning, kan du være sikker på at du kommer ud med en klipning, der passer til din stil og hårtype. Eva har nemlig arbejdet som frisør i 30 år. Hos Frisør Art-Cut sørger de for en afslappet stemning og i de dejlige lokaler kan du trygt læne dig tilbage i stolen og nyde, at du er i de bedste hænder. Her kan du finde en hyggelig atmosfære, hvor du kan puste ud og nyde det, mens frisøren tager sig godt af dit hår. Vi sørger for de bedste priser og med et værdibevis i hånden kan du blive forkælet og få en skøn dameklip inkl. vask, multiplex hårkur og føn! Bestil din tid hos frisøren ved at kontakte dem på 50 51 92 33  

Ekstra information

Milbakvej 32 9381 Sulsted50 51 92 33

Lignende tilbud

tilbuds-billede
pris 1500,-
værdi:
3280,-
rabat 54%
Gå til tilbud Læs mere mere

Dameklip og keratinbehandling af håret

Aalborg: Frisør Art-Cut

Her får du en klipning og en kreatin behandling af dit hår. Behandlingen holder i op til 6 måneder. En professionel keratinbehandling udglatter krøllet og kruset hår, så det er smukt - uanset om du lader det hænge eller sætter det op. Giver håret ny glød, blødhed og glans.
"Værdibeviset udløber ikke p.t. . " - all2day
 
 
tilbuds-billede
pris 298,-
værdi:
700,-
rabat 57%
Gå til tilbud Læs mere mere

Dameklip hos Lula

Vejle: Salon Lula

Trænger dine spidser til at blive klippet? Eller ser dit hår trist og mat ud efter en lang vinter? Få gjort noget ved det hos Salon Lula i Vejle, der lige nu tilbyder minimum 50% rabat på 3 af deres behandlinger, som gælder alle hårlængder.
"Indtil 1. aug. Prisen gælder Dameklipning med vask og føn + hårkur." - all2day
 
 
tilbuds-billede
pris 217,-
værdi:
435,-
rabat 50%
Gå til tilbud Læs mere mere

Miljøvenligt frisørbesøg

Ålborg: Éclore Hairdresser

Glæd dig til at blive forkælet hos Salon Éclore, og få lidt behagelig mig-tid i frisørstolen. Du kan endda tilkøbe voks eller få ordnet dine vipper med farve, så du står helt skarpt, når du forlader frisørstolen.
" Til d. 16. jun. Pris gælder: Dameklip kort hår, uden vask." - all2day
 
 

Få rabat automatisk

Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Installér Molly

Molly app logo

Følg de bedste deals på Facebook



Din anbefaling redder os

Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:

Alle tilbud i én e-mail

Hver dag holder vi øje med tilbud fra:

Take Offer sweetdeal downtown SPOT myprice special.dk - af Early Bird Deal.dk Just-Half-Price R2N.dk Risskov Bilferie SpisIByen.dk EarlyBird.dk traveldeal DealSales bigsaver

Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.

Vi er tilbudsjægere

Og vi vil dele det hele med dig:

  • Hurtigt overblik
  • Kun supertilbud
  • Gå ikke glip af noget
  • Få råd om det med småt

Tilmeld dig
DK's bedste overblik

Ingen samler dagens deals så grundigt som os.
Vi får Trustpilot.
Få dagligt overblik over danske deals helt gratis:

Du kan nemt afmelde dig igen :-) Få mere at vide