Deal fra 2/1-2024
Tæt på Nyhavn: Liliana Cosmetics
Benyt dig af tilbuddet fra Liliana Cosmetics og få en voksbehandling af ryg og skuldre. Fordelen ved voksbehandling er, at det varer lidt længere tid før du skal barbere dig igen.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos myprice
Gælder straks og udløber ikke pt. Kun for mænd.
Se alle Liliana Cosmetics deals
Yderligere beskrivelse
Liliana Cosmetics tilbyder lige nu 50% rabat på voks af ryg og skuldre for mænd. Dealpris kr. 199,- (normalpris kr. 400,-)
Hvis du er generet af uønsket hårvækst på ryggen og på dine skuldre så har du chancen for at få gjort noget ved det nu.
Benyt dig af tilbuddet fra Liliana Cosmetics og få en voksbehandling af ryg og skuldre. Fordelen ved voksbehandling er, at det varer lidt længere tid før du skal barbere dig igen. Klinikkens åbningstider:
Mandag 10.00 - 19.00
Tirsdag 10.00 - 19.00
Onsdag 10.00 - 19.00
Torsdag 10.00 - 19.00
Fredag 10.00 - 19.00
Lørdag Lukket
Søndag Lukket
Kunderne på nettet skriver:
Meget professionel, venlig og tålmodig. Højt anbefalet! N.C
Liliana er meget professionel og sød. Jeg har været der hver måned i over et år nu, og det vil jeg fortsætte med. Jeg vil bestemt anbefale at komme her for lækre behandlinger! Josefin
Hos Liliana Cosmetics får jeg en utrolig professionel og omsorgsfuld behandling hver gang. Jeg er kommet hos Liliana i over 5 år og har udover hendes ekspertise i diverse behandlinger, stor glæde af hendes fleksibilitet. Rachel
Ekstra information
Cort Adelers Gade 4 1053 København K71 56 59 77