Deal fra 2/9-2025
Ballerup: B Nice-Hudpleje
Vælg mellem følgende udseende på dine negle:
- Naturlige negle
- Franske negle
- Negle med hel farve
Udbyder
Pt. ikke nogen udløbsdato. .
Se alle B Nice-Hudpleje deals
Yderligere beskrivelse
B Nice Hudpleje giver 39 % rabat på forstærkning af egne negle med Bio Rubber Gel. DEAL pris kr. 425,- (Normalpris kr. 699,-)Vi kender det alle, neglene knækker eller flosser, når de når en vis længde. Med denne behandling bliver det muligt at få flotte naturlige negle, der er stærke.
Vælg mellem følgende udseende på dine negle:
Naturlige negleFranske negleNegle med hel farve
Du får en forstærkning af egne negle med et Bio Gele system, som er en skånsom behandling, hvor neglene kan ånde, samtidig med neglene kan gro i den periode, hvor den fleksible Bio Gele er på.
B Nice HudplejeNadin der står bag B Nice Hudpleje har 15 års erfaring med neglebehandlinger. Hun har igennem mange år haft mange glade kunder, som har fået lavet negle med Bio Gele.
Når du får lavet gele- eller akrylnegle slider det ofte på den naturlige negl, men med Bio Gele skader du ikke din naturlige negl.
Glæd dig til dine nye flotte negle, og en behandling og service, som er helt i top. Nadin glæder sig til at byde dig VELKOMMEN indenfor hos B Nice Hudpleje.
Kunderne skriver på nettet:Nadin er bare fantastisk med alt hvad hun gør - Anette
Vi er kommet i flere år. Nadin er altid klar med gode ideer og hun er altid sød og glad. Nadin er super dygtig og har altid svar på alle vores spørgsmål. De bedste anbefalinger - LillianAltid fantastisk behagelig både hudmæssigt og personligt. Kan varmt anbefale B Nice Hudpleje - Kathrine
Ekstra information
Borupvang 2 B 2750 Ballerup20 96 55 56