Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Bestseller: Wienerschnitzel med tilbehør
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 3/2-2023
I de historiske lokaler, der tidligere husede Pilekroen, slår Bar23 dørene op for en traditionel, imponerende ret, der får tænderne til at løbe i vand hos de fleste! Her får du en stor, perfekt tillavet wienerschnitzel på hele 250 g. - med brasede kartofler og madagascar pebersauce.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos downtown

Lignende tilbud

Supersælger: Stegt flæsk ad libitum
I de historiske lokaler, der tidligere husede Pilekroen, slår Bar23 dørene op for et gilde, der får tænderne til at løbe i vand hos de fleste danskere og har fået deres glade gæster til at kåre dem som Københavns bedste!


Wienerschnitzel med tilbehør
Lækker Wienerschnitzel stegt i sprød panering.
Med gyldne brasede kartofler, ærter og cremet Madagascar-pebersauce

Hakkebøf med bløde løg
I de historiske lokaler, der tidligere husede Pilekroen, slår Bar23 dørene op for et gilde, der får tænderne til at løbe i vand hos de fleste danskere og har fået deres glade gæster til at kåre dem som Københavns bedste.
Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:

















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt