Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Byg-selv skål
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 9/4-2024
Fyld din bowl med kebab, kylling eller falafel samt dine yndlingsgrøntsager og top dem med cremefraiche dressing eller hummus. Så er der serveret en sund frokost eller en nem aftensmad for bare 39 kroner.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos sweetdeal
Lignende tilbud

Gyros-combo fra The Greek på Godthåbsvej
Gør dig klar til en autentisk smagsrejse til Grækenland – lige midt på Frederiksberg. Hos The Greek har de sat alle sejl ind for at give dig den ægte græske streetfood-oplevelse, og nu kan du nyde deres mest populære ret - den græske Gyros - til en ekstra skarp pris via Downtown.


Bestseller: Weekendbrunch hos DEJ
Du får:
- DEJs weekendbrunchbuffet
- Valgfri juice

Ad libitum tacos og tortillas
Glæd dig til at sætte tænderne i de bedste sprøde tacos og bløde tortillas fra Mexico. Fyld dem til randen med krydret kylling, mørt oksekød, frisk salat, salsa, creme fraiche, hjemmelavet guacamole, ost, jalapeños og ris. Og når I vil have mere, siger I bare til - I kan spise, lige til I er mætte.
Få rabat automatisk
Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt