Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Bestseller: Spar 40 % på frisk øko-kombi
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 7/5-2024
- Du får 1 valgfri combo med sandwich/salat og friskpresset juice/shake
- Frit valg til alle sandwich, salater, juice og shakes på menukortet!
- Spar op til 40 %
Udbyder
Tilbudet er fundet hos downtown

Lignende tilbud

Menu for 2 hos Umami Sandwich på Nørrebro
Hos Umami smager tingene ikke, som dem, du finder alle andre steder. Og det er der en grund til. Her er krydderiblandingerne til kylling og okse nemlig udviklet af kokken selv, og alt fra pesto til aioli er hjemmelavet. For ikke at snakke om deres berømte trøffelmayo.

Valgfri burger med krydrede fries og mayo
De 4 burgere, du kan vælge blandt, er den klassiske Café K Burger, Bearnaise Burger, og hvis du ikke er til oksekød, så er der både en Chicken Burger med kylling og en vegetarisk Grøntsagsburger. Mon ikke en af disse burgere falder i din smag.


2 for 1 pizza
Hos Pappa er opskriften på dej og tomatsauce så traditionelt, som de findes - men til gengæld eksperimenterer de konstant med nye kombinationer og sæsonbetonede ingredienser.
Få rabat automatisk
Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt