Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Burgermenu hos nyåbnede Burger World
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 6/2-2025
Vælg den originale oksekødsburger eller en osteburger, hvis du er til det traditionelle valg. Er du mere eventyrlysten kan du vælge en sprød kyllingeburger eller en burger med cremet bearnaisesauce. Med i prisen får du desuden sprøde fritter og en valgfri sodavand.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos sweetdeal

Lignende tilbud

Valgfri Combo hos Burger Palace
Du bestemmer selv, om den skal nydes på stedet eller tages med hjem. Vælg frit blandt hele 12 forskellige burgere – fra saftige klassikere med 150 g oksekød og cremede dips til spicy mexicanske varianter eller sprøde veggiealternativer.


Spis ude med rabat i aften
Hvis du vil ud at spise i aften, kan du altid finde gode rabatter i vores "I aften" sektion, hvor vi samler alle rabatter på ledige borde i aften fra Earlybird, R2N m.m.


Frikadellesandwich til ½ pris
Gemt væk på hjørnet af Store Kongensgade og Dronningens Tværgade - i en lille og hemmelig butik/bar/spisested - finder du Rum Club Copenhagen. Og hér får du en blanding af alt det bedste.

Få rabat automatisk
Shopping-assistenten Molly fortæller, når du kan opnå rabat og få bedre priser, mens du shopper online.
Det sker helt af sig selv.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt