Spring til indhold
All2day
Ophold

Hotel Thinggaard

Deal tilbud fra Hotel Thinggaard

Vi har samlet alle deals og andre gode tilbud fra Hotel Thinggaard på denne side, så du altid ser den bedste pris.

51 deal-tilbud gennem tiden
799-2.399 kr. prisspænd på tilbud
1.251 kr. gennemsnitlig pris
37% største besparelse vi har fundet

Dealsider der har haft tilbud fra Hotel Thinggaard

odendo SPOT sweetdeal Take Offer traveldeal

Få besked om nye tilbud fra Hotel Thinggaard

Følg Hotel Thinggaard, så holder vi øje på alle dealsider og giver dig besked på e-mail, så snart et nyt tilbud dukker op.

Anmeldelser

Vi har samlet 1.306 anmeldelser og bedømmelser af Hotel Thinggaard, så vi kan give dig den bedst mulige samlede vurdering. Hotel Thinggaard har fået 4.4 af 5 stjerner.

4.4 Baseret på 1.306 anmeldelser
5 ★ 38%
4 ★ 62%
3 ★ 0%
2 ★ 0%
1 ★ 0%

Scorer fra eksterne kilder

facebook 4,50 / 5,00

Score på 4,50 (skala 1,00-5,00) baseret på 499 stemmer.
Se aktuel score hos facebook

Google 4,40 / 5,00

Score på 4,40 (skala 1,00-5,00) baseret på 290 stemmer.

Tripadvisor 4,40 / 5,00

Score på 4,40 (skala 1,00-5,00) baseret på 274 stemmer.
Se aktuel score hos Tripadvisor

Trivago 8,40 / 10,00

Score på 8,40 (skala 2,00-10,00) baseret på 243 stemmer.
Se aktuel score hos Trivago

Hotel Thinggaard er let at finde hos os

Vi informerer alle vores brugere om nye tilbud fra Hotel Thinggaard i vores Rejse-sektion, både i vores daglige nyhedsbrev og her på all2day.dk. Tilmeld dig nyhedsbrevet, så går du aldrig glip af et nyt tilbud fra Hotel Thinggaard eller andre steder, du følger.

Tidligere tilbud fra Hotel Thinggaard

Udløbne tilbud - kan dukke op igen. Følg Hotel Thinggaard og få besked.

Wellnessophold med 3-retters
Udløbet
1.198 kr.
Udløbet
Wellnessophold med 3-retters
Udløbet
1.198 kr.
Udløbet
Hotel Thinggaard: 3 dages musikalsk ophold i Thy med Bjørn Hansen
Udløbet
1.499 kr. 2.149 kr.
Udløbet
Indlæser...