Vi bruger cookies for at give dig den bedste oplevelse. Du kan vælge hvilke cookies, du vil tillade.

Administrer indstillinger
All2day
Danmarks største dealportal
  • Opret bruger
  • Deal på Behandling med shellac

    Behandling med shellac

    Nu kun
    237,- DKK
    Værdi
    395,-
    40% rabat
    Ikke aktivt

    Deal fra 23/5-2026

    Amager: Beautyclinic Shellac forskønner dine negle og er for dig, der ønsker smukke negle i længere tid, da produktet bevarer glansen i op til 2-3 uger. Produktet kombinerer den nemme og hurtige påføringsteknik fra lakken med det holdbare resultat fra geléen, hvilket gør dine negle meget stærkere.

    Udbyder

    myprice

    Tilbudet er fundet hos myprice

    Pt. ingen udløbsdato. . Kan ombyttes 365 dage

    Se alle beautyclinic deals

    Yderligere beskrivelse

    Beautyclinic tilbyder NU ##55% ::40% %%rabat på shellac til fingrene. Dealpris kr. ##178::237%%,- (Normalpris kr. 395,-)Shellac forskønner dine negle og er for dig, der ønsker smukke negle i længere tid, da produktet bevarer glansen i op til 2 - 3 uger. Produktet kombinerer den nemme og hurtige påføringsteknik fra lakken med det holdbare og stærke resultat fra geléen, hvilket gør dine negle meget stærkere.Beautyclinic har mange forskellige farver at vælge mellem, og det er helt op til dig at vælge den rigtige farve, men behandleren vil gerne vejlede dig i farvevalg. Det kan være en fordel at tage behandleren med på råd, da nogle farver er mere sarte end andre, og derfor hurtigere mister glansen.Shellac er nemt at fjerne, da der ikke skal files på neglen under aftagning. Du undgår derfor skader på dine naturlige negle. Med denne deal kan du glæde dig til smukke og velplejede negle fra Beautyclinic. Kunder skriver på nettet: Kvalitet, Professionalisme, Renlighed - HanneHilala er så dygtig! Hun gør sig virkelig umage, giver sig tid, og lægger en ære i at gøre kunden glad og 100% tilfreds. - ElinaHilala er altid smilende, venlig og behagelig at tale med. Service er i top, og man er i yderste kompetente hænder i dejlige omgivelser. Det er altid en fornøjelse!  Beauty Clinic har mine bedste anbefalinger! - Stephani Fantastisk oplevelse! Dejlig atmosfære når man træder ind af døren, hvor man mærker at kunden kommer i første række. Både Hilala og Ali er rigtig gode og grundige når de lægger shellak. Jeg går altid derfra med så flotte negle og god tilfredshed - Karolina

    Ekstra information

    Amagerbrogade 55 st. tv. 2300 København S42 75 17 79

    Lignende tilbud

    Manicure med shellac
    SPAR 31%

    Manicure med shellac

    Frederiksberg: K-rmen Nails Spa & Beauty
    Læs mere
    329 kr. 475 kr.
    Annoncelink
    Forkæl dig selv med  genlakering af negle
    SPAR 50%

    Forkæl dig selv med genlakering af negle

    200 kr. 399 kr.
    Annoncelink
    Forkæl dig selv med gelénegle
    SPAR 50%

    Forkæl dig selv med gelénegle

    250 kr. 499 kr.
    Annoncelink
    Gel negle påsætning med smukt finish og lang holdbarhed
    SPAR 50%

    Gel negle påsætning med smukt finish og lang holdbarhed

    Odense C: Magic Hair Design
    Læs mere
    345 kr. 690 kr.
    Annoncelink
    Få smukke negle
    SPAR 39%

    Få smukke negle

    Ballerup: B Nice-Hudpleje
    Læs mere
    425 kr. 699 kr.
    Annoncelink
    Få de smukkeste negle
    SPAR 40%

    Få de smukkeste negle

    Odense: Drop in salon
    Læs mere
    269 kr. 449 kr.
    Annoncelink

    All2day samler alle de bedste deals

    Vi gennemsøger hver eneste dag alle danske deals og giver dig ét samlet overblik på få sekunder. Ingen støj – kun ægte supertilbud.

    Hurtigt overblik
    Skræddersy dine tilbud
    Kun ét samlet nyhedsbrev
    Alt det med småt
    Curated deals
    Få deals i din indbakke

    Må vi spare penge for dig?

    Vi gør arbejdet med at samle alle de bedste deals, så du blot behøver at tjekke ét nyhedsbrev.

    Alle de bedste deals i et samlet nyhedsbrev

    Vi samler deals fra alle de store sider

    All2day samler tilbud fra de mest populære dealsider, så du slipper for at tjekke hvert enkelt hjemmeside. Her er et udpluk: