Deal fra 22/10-2019
Odense: Kosmetolog Isaksen
Ved en diamantslibning fjerner man blidt det yderste tørre hudlag, som gør huden grå og livløs, og dannelsen af kollagen øges, som resulterer i en renere, glattere og yngre hud med masser af glød.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos myprice
Maks. 1 værdibevis/behandling pr. person. Umiddelbart ingen udløbsdato angivet.
Se alle Kosmetolog Isaksen deals
Yderligere beskrivelse
Kosmetolog Isaksen tilbyder lige nu ##55% ::40% %%rabat på 1 x Diamantslibning, varighed 35 minutter. Normalprisen er kr. 424,- men du betaler kun kr. ##190::254%%,- med denne my-price deal. Diamantslibning er en lækker og hudfornyende behandling, hvor der lægges vægt på en mild, men dybdegående slibning af huden. Ved en diamantslibning fjerner man blidt det yderste tørre hudlag, som gør huden grå og livløs, og dannelsen af kollagen øges, som resulterer i en renere, glattere og yngre hud med masser af glød.En diamantslibning er yderst velegnet til hud med pigmentering (pletter), arvæv, urenheder, forstørrede porer, rynket og slap hud. Behandlingen indeholder: 2 x afrensDiamantslibning (15 min. med maskine)Afsluttende E-vitamin serum og creme.
Bemærk: Det er muligt at tilkøbe lækker maske for kr. 100,- Betaling i klinikken kun med mobilepay eller kontanter.Om din behandler:Mette Isaksen er 50+ og er uddannet kosmetolog i slutningen af 80´erne. Efter i flere år at have haft egen klinik, og med et midlertidigt karriereskift undervejs, tilbyder Mette nu skønne behandlinger i eget hjem. At have klinik i eget hjem betyder mere fleksibilitet, så du kan være mere i centrum, og få en lille pause fra hverdagen. Her kan du slappe af og nyde, at det kun drejer sig om dig. Der er varme i briksen, så du kan komme helt ned i gear og nyde at blive forkælet. Mette holder sig opdateret ved kurser, workshops mm. for at du kan være sikker på at få de sidste nye teknikker og viden, der anvendes nøje udvalgte produkter, så du kan få den bedst mulige pleje og behandling. Benyt dig af tilbuddet i dag og se frem til din Diamantslibning hos Kosmetolog Isaksen - Velkommen i en professionel klinik i et privat hjem.Ekstra info: Gratis parkering bag husetLille trappe med 7 trinEn katRøgfrit hjemBetaling kontant eller Mobilepay Vejledende åbningstider:Mandag kl. 10-18 Tirsdag kl. 10-20Onsdag kl. 9-17Torsdag kl. 9-17Fredag kl. 10-16 Lørdag -efter aftale
Ekstra information
Åløkke Allé 15 5000 Odense C42 16 93 79
Lokationer