Deal fra 10/6-2021
Aalborg: Shine and Beauty
Til dig, der vil give din hud en ekstraordinær forkælelse. Du får en luksuriøs og ekstra lang behandling i 70 minutter, hvor din hud forskønnes med både specialmasker og professionelle massageteknikker.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos myprice
"Værdibeviset gælder straks efter køb og det udløber ikke p.t. Alle hverdage. .
Se alle Shine and Beauty deals
Yderligere beskrivelse
Giv dig selv lidt ekstra luksus med en Shine and Beauty De Luxe ansigtsbehandling. Du får ##58% ::40% %%rabat på den populære behandling og betaler kun kr. ##209::299%%,- (Normalpris kr. 499,-). Shine and Beauty er stedet for dig der elsker at forkæle sig selv med lækre skønhedsbehandlinger. Benyt dig af denne My-price deal og glæd dig til en time i skønhedshimlen. Du får:1 x De Luxe ansigtsbehandling.Varighed 60 min.Normalpris: Kr. 499,-Bemærk: Shine and Beauty holder til Reberbansgade 30, kldDer er indgang fra gården i Knudsgade, det kan godt være lidt svært at finde Shine and Beauty da bygningen er igang med at få sig en lækker make-overSe og mærk forskellenMed en Deluxe ansigtsbehandling får du rig mulighed for at koble fra og lade op i en travl hverdag. Behandlingen er en kombination af skøn og afslappende ansigtsmassage og klassisk ansigtsbehandling. Med kyndige hænder og nærende plejende olier vil Sofie massere din hårdtarbejdende ansigtsmuskulatur og derved afhjælpe spændinger, der fx ofte er roden til hovedpine. Ansigtsmassagen stimulerer også lymfesystemet, som hjælper med at holde huden flot og spændstig, så der er flere gode grunde til at nyde den.Mellem massagerne får du renset, peelet og forkælet huden med masker tilpasset lige netop din huds behov.Glæd dig til at gå fra klinikken med en ny og lækker glød i ansigtet, og med en følelse af at have været langt væk fra hverdagens stress og jag.Shine and Beauty blev stiftet i 2018 af Brian og Sofie Rasmussen. Missionen er simpel, Shine and Beauty er et lille hyggeligt Beauty-univers for dig, der altid er på udkig efter skønhed til endnu skønnere priser. Det at shine og føle sig smuk er noget helt specielt, deraf navnet Shine and Beauty.
Gæster skriver på nettet: Hun er mega dygtig til sit arbejde, og så er kvaliteten i top. Så lige meget og det er vipper eller en ansigtsbehandling du skal ha lavet, kan du føle dig tryg i hendes hænder. Og så har hun også en masse lækre produkter alt lige fra selvbruner til en lækker øjenskygge palette. Hun er alle ens penge værd! ♥ - PernilleHar været der første gang idag. Rigtig god oplevelse, godt resultat, rart sted, at komme. Kan bestemt anbefales og til billige priser. - EvaDygtige dygtige Sofie!!! ♥ - MarieVil helt klart anbefale Shine and Beauty, selve behandlingen er fantastisk og så er du i de tryggeste hænder. - NatasjaDe lækreste produkter til super fine priser og god service. - Jane
Ekstra information
Reberbansgade 30, kld. 9000 Aalborg 91 53 91 10
Lokationer