Tilbudet er udløbet - hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i
én mail - helt gratis!
Frugttærte + 12 chokoladeboller
Tilbudet er udløbet -
hvad gør du nu?
Du kan blive den første til at få besked når tilbudet kommer igen.
Tilmeld dig vores nyhedsbrev, og få alle de bedste deals og tilbud i én mail - helt gratis!

Deal fra 22/9-2014
Bliv klar til gæsterne med en lækker tærte bestående af blåbær, vindruer og jordbær på en chokoladeovertrukket mazarinbund. De 12 chokoladeboller er selvfølgeligt friskbagte.
Udbyder
Tilbudet er fundet hos Deal.dk

Yderligere beskrivelse
Ekstra information
Lignende tilbud

Kagemand og 20 theboller
Tilbuddet er gældende til 1 stk. kagemand/kagekone af wienerbrød inkl. slik, skrift og flag samt 20 stk. theboller.

Påsketapas med 7 indslag
På Café Luna står de klar med de lækreste påsketapas - med 7 velsmagende indslag, der både kan afhentes eller nydes i caféen.


16 store donuts
Inviter dine venner eller familie på kaffeslabberas med 16 delikate donuts på tallerkenen. Du får smæk for skillingen, da disse donuts er fyldt med vaniljecreme, overtrukket med mørk chokoladeovertræk og appelsinglasur.

Din anbefaling redder os
Hver dag gennemgår vi alle danske deals for at give overblik og gode råd. Du kan gøre dine venner og os en stor tjeneste ved at anbefale os. Klik på et ikon:
Alle tilbud i én e-mail
Hver dag holder vi øje med tilbud fra:
















Brug all2day og slip for e-mails fra hver af dem.
Vi er tilbudsjægere
Og vi vil dele det hele med dig:
- Hurtigt overblik
- Kun supertilbud
- Gå ikke glip af noget
- Få råd om det med småt